Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2020 yılı yönetici görevlendirme okul müdürü atamaları ile ilgili yer değişikliklerinin açıklanmasının ardından Kocaeli’de 5 yılını dolduran 58 okul müdürünün görev yerleri puan sıralamasına göre değişti.
İşte atanan okul müdürlerinin yeni görev yerleri:
1- Adem Akgül- Körfez Petkim Ortaokulu
2- Ahmet Aksu- Körfez İlimtepe 17 Ağustos İlkokulu
3- Ahmet Semizoğlu- Derince Yenikent Anadolu Lisesi
4-Alaaddin Doğanlı- Kartepe Şirinsulhiye İlkokulu
5- Ali Başoğlu- Dilovası Mehmet Zeki Obdan İlkokulu
6- Ali Kılıç- Gebze Beylikbağı İlkokulu
7-Aşkın Kılıç- Çayırova Şekerpınar İlkokulu
8-Atila Öztürk- Körfez Fatih İlkokulu
9- Ayhan Kazancı- Kandıra Halk Eğitim Merkezi
10- Bedri Özyalçın- Kandıra AKV Bağırgan İlkokulu
11- Cahit Çakmak- İzmit Lisesi
12- Cantürk Şanal- Derince Yunus Emre İlkokulu
13- Çayan Büyükdeniz- Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
14- Davut İslamoğlu- Başiskele Yeniköy Sepetlipınar Ortaokulu
15- Ekrem Kızıltaş- Başiskele Yuvacık Ortaokulu
16- Emel Fırtın- Derince Bülent Türker Anaokulu
17- Eyüp Arslan- Gölcük Turgut Özal İlkokulu
18- Fatih Dilekoğlu- Çayırova Güzeltepe Akçakoca İlkokulu
19- Fuat Binici- Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi
20- Gürkan Güzel- Darıca Zeki Gezer Ortaokulu
21- Hafize Polat- İzmit Solaklar İlkokulu
22- Hakan Bozan- Kartepe Suadiye İlkokulu
23- Halil İbrahim Yıldız- Çayırova Güzeltepe Ahmet Yesevi İlkokulu
24- Harun Kargılı- Gölcük Mecit Kavan İmam Hatip Ortaokulu
25- Hülya Yelok Yaşa- Körfez Çamlıtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
26- İdris Karahan- Darıca Mustafa Kemal İlkokulu
27- Jale Şahin- Derince Zehra Emine Öçgüder Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
28- Kemal Bitimli- Kartepe Süleyman Şah İlkokulu
29-Mehmet Oğuzhan Erdem-Körfez Hereke Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
30-Mehmet Salih Kaçkın-Gebze Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu
31-Memduh Sak-İzmit Akmeşe Orta Okulu
32-Mesut Tekin-Kartepe Kocaeli Hayrettin Gürsoy Spor Lisesi
33-Mete Domaç-İzmit Şehit Selçuk Gökdağ İlkokulu
34-Mevlüt Bingöl-Çayırova Hanife Soykan Ortaokulu
35-Mikail Yıldırım-Gebze İlyasbey Ortaokulu
36-Muammer Kilim-Gebze Bilgi İlkokulu
37-Mustafa Aydın-İzmit Özel Eğitim Uygulama Okulu II.Kademe
38-Mustafa Kurtuluş-Derince Fatih İlkokulu
39-Mustafa Ulaş Ferhat- Karamürsel Yalakdere İlkokulu
40-Mustafa Yıldırım-Başiskele Karşıyaka Barbaros İlkokulu
41-Orhan Günen-İzmit Edebali Ortaokulu
42-Öner Aslan-Dilovası Can Gülmen İlkokulu
43-Pınar Kaplan-İzmit Elma Şekeri Anaokulu
44-Rezan Çelenk-Kartepe Esma Ay Anaokulu
45-Sabri Karakol-Başiskele Bahçecik İlkokulu
46-Serap Yıldırım-Gölcük Saraylı Yunus Emre Anaokulu
47-Serkan Soysal-Derince Hikmet Uluğbay Ortaokulu
48-Seyfettin Ataş-İzmit Topçular İlkokulu
49-Tulgay Çelik-İzmit Şehit Öğretmen Erkan Aydın İlkokulu
50-Yener Aydemir-Kartepe Türk Fransız Kardeşlik İlkokulu
51-Yusuf Kılıç-İzmit Saraybahçe İlkokulu
52-Zafer Aslan-Çayırova Şehit Davut Ali Karadağ Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi
53-Nail Ekiz-İzmit Hakkaniye İlkokulu
54-Sadık Yazıcı-Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
55-Yasemin Yılmaz-Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
56-Ramazan Dağtekin-Körfez Körfezkent Emlak Konut Ortaokulu
57-Yasemin Çelik-Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi
58-Cevat Kenar-İzmit Yarbay Refik Cesur İlkokulu
- Kamyon kamyon çöp çıktı - 8 Mayıs 2024
- GTÜ’lü öğrencilerden İsrail’e protesto…. - 6 Mayıs 2024
- Gebzespor FİYASKOSU - 6 Mayıs 2024
- Londra’da Türk Sanat Müziği konseri - 6 Mayıs 2024
- Evinde ölü bulundu - 6 Mayıs 2024
- TIR sürücüsünün üzerine yük düştü… - 5 Mayıs 2024
- Gebze’de Mayıs Meclisi’nde 2. oturum salı günü… - 5 Mayıs 2024
- Fatih Sultan Mehmet Han vefatının 543. yılında dualarla Hünkar Çayırı’nda anıldı…. - 5 Mayıs 2024
- Bankada dehşet… - 5 Mayıs 2024
- 930 bin TL’lik para ve ziynet eşyası çalındı… - 4 Mayıs 2024