Mor beyazlı kulüpteki kötü yönetim, takımı şampiyonluktan etti
Hem geçen sezon hem de bu sezon itibariyle Gebze Belediyesi’nin her türlü maddi ve manevi desteğini alan Resul Tat başkanlığındaki Gebzespor yönetiminin yanlış hoca ve oyuncu seçimi gibi nedenlerden ötürü kendilerine sağlanan maddi ve manevi destekleri hoyratça harcayan yönetim anlayışı sergilemesi mor beyazlı takımın şampiyonluk mücadelesini fiyaskoyla sonuçlandırdı
KÜMEDE KALMA MÜ MÜCADELESİ VEREN TAKIMDAN 3 PUAN ALAMADI
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2´nci grupta şampyonluğa namzet temsilcimiz Gebzespor ligde kalma mücadelesi veren Küçükçekmece İFA spor maçı golsüz berabere kalarak şampiyonluğu rakibine teslim etti. Öte yandan Gebzespor’un ligde kalma mücadelesi veren zayıf rakibine 1 puanı hediye etmesi ise Gebzespor taraftarı ile spor çevrelerinin akıllarında soru işareti bıraktı.
İHTİYAÇ DUYULAN TEKNİK ADAM VE FUTBOLCULAR GETİRİLMEDİ
Mor beyazlı kulübü BAL ligi şampiyonluğundan eden faktörlerin başında kulübe sağlanan maddi ve manevi imkanların hoyratça kullanılması gösteriliyor. Kulübü sömürmeyi, çıkar menfaat edinen çevrelerin kulübün menfaatleri noktasında değil de kendi çıkarları doğrultusunda yönetim anlayışı sergilemesinin bu sezon kaçırılan şampiyonlukta büyük rolü olduğu spor kamuoyunda sıkça tartışılıyor
UMUTLAR ÖNÜMÜZDEKİ SEZON
Gazete Ulus’a konuşan spor otoriteleri başarısız geçen son iki sezondan ders çıkarılmasını önümüzdeki süreçte yapılacak kongrede ise Gebzespor’un hedeflerini gerçekleştirecek yönetimin iş başına getirilmesi görüşünde birleşiyorlar.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024