Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
BIST 1,910
DOLAR 13.68
EURO 15.49
ALTIN 784.51

58 Müdürünün Yeri Değişti1482 defa okundu

kategorisinde, 19 Haz 2020 - 16:40 tarihinde yayınlandı
58 Müdürünün Yeri Değişti

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2020 yılı yönetici görevlendirme okul müdürü atamaları ile ilgili yer değişikliklerinin açıklanmasının ardından Kocaeli’de 5 yılını dolduran 58 okul müdürünün görev yerleri puan sıralamasına göre değişti.

İşte atanan okul müdürlerinin yeni görev yerleri:

1- Adem Akgül- Körfez Petkim Ortaokulu

2- Ahmet Aksu- Körfez İlimtepe 17 Ağustos İlkokulu

3- Ahmet Semizoğlu- Derince Yenikent Anadolu Lisesi

4-Alaaddin Doğanlı- Kartepe Şirinsulhiye İlkokulu

5- Ali Başoğlu- Dilovası Mehmet Zeki Obdan İlkokulu

6- Ali Kılıç- Gebze Beylikbağı İlkokulu

7-Aşkın Kılıç- Çayırova Şekerpınar İlkokulu

8-Atila Öztürk- Körfez Fatih İlkokulu

9- Ayhan Kazancı- Kandıra Halk Eğitim Merkezi

10- Bedri Özyalçın- Kandıra AKV Bağırgan İlkokulu

11- Cahit Çakmak- İzmit Lisesi

12- Cantürk Şanal- Derince Yunus Emre İlkokulu

13- Çayan Büyükdeniz- Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

14- Davut İslamoğlu- Başiskele Yeniköy Sepetlipınar Ortaokulu

15- Ekrem Kızıltaş- Başiskele Yuvacık Ortaokulu

16- Emel Fırtın- Derince Bülent Türker Anaokulu

17- Eyüp Arslan- Gölcük Turgut Özal İlkokulu

18- Fatih Dilekoğlu- Çayırova Güzeltepe Akçakoca İlkokulu

19- Fuat Binici- Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi

20- Gürkan Güzel- Darıca Zeki Gezer Ortaokulu

21- Hafize Polat- İzmit Solaklar İlkokulu

22- Hakan Bozan- Kartepe Suadiye İlkokulu

23- Halil İbrahim Yıldız- Çayırova Güzeltepe Ahmet Yesevi İlkokulu

24- Harun Kargılı- Gölcük Mecit Kavan İmam Hatip Ortaokulu

25- Hülya Yelok Yaşa- Körfez Çamlıtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

26- İdris Karahan- Darıca Mustafa Kemal İlkokulu

27- Jale Şahin- Derince Zehra Emine Öçgüder Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

28- Kemal Bitimli- Kartepe Süleyman Şah İlkokulu

29-Mehmet Oğuzhan Erdem-Körfez Hereke Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

30-Mehmet Salih Kaçkın-Gebze Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu

31-Memduh Sak-İzmit Akmeşe Orta Okulu

32-Mesut Tekin-Kartepe Kocaeli Hayrettin Gürsoy Spor Lisesi

33-Mete Domaç-İzmit Şehit Selçuk Gökdağ İlkokulu

34-Mevlüt Bingöl-Çayırova Hanife Soykan Ortaokulu

35-Mikail Yıldırım-Gebze İlyasbey Ortaokulu

36-Muammer Kilim-Gebze Bilgi İlkokulu

37-Mustafa Aydın-İzmit Özel Eğitim Uygulama Okulu II.Kademe

38-Mustafa Kurtuluş-Derince Fatih İlkokulu

39-Mustafa Ulaş Ferhat- Karamürsel Yalakdere İlkokulu

40-Mustafa Yıldırım-Başiskele Karşıyaka Barbaros İlkokulu

41-Orhan Günen-İzmit Edebali Ortaokulu

42-Öner Aslan-Dilovası Can Gülmen İlkokulu

43-Pınar Kaplan-İzmit Elma Şekeri Anaokulu

44-Rezan Çelenk-Kartepe Esma Ay Anaokulu

45-Sabri Karakol-Başiskele Bahçecik İlkokulu

46-Serap Yıldırım-Gölcük Saraylı Yunus Emre Anaokulu

47-Serkan Soysal-Derince Hikmet Uluğbay Ortaokulu

48-Seyfettin Ataş-İzmit Topçular İlkokulu

49-Tulgay Çelik-İzmit Şehit Öğretmen Erkan Aydın İlkokulu

50-Yener Aydemir-Kartepe Türk Fransız Kardeşlik İlkokulu

51-Yusuf Kılıç-İzmit Saraybahçe İlkokulu

52-Zafer Aslan-Çayırova Şehit Davut Ali Karadağ Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi

53-Nail Ekiz-İzmit Hakkaniye İlkokulu

54-Sadık Yazıcı-Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

55-Yasemin Yılmaz-Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

56-Ramazan Dağtekin-Körfez Körfezkent Emlak Konut Ortaokulu

57-Yasemin Çelik-Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi

58-Cevat Kenar-İzmit Yarbay Refik Cesur İlkokulu

Etiketler:
Haber Editörü : Tüm Yazıları
YORUM YAZ
sanal ofis web tasarım ankara istanbul travestileri

mobilbahis

lunabet

youwin

hepsibahis

grandpashabet

tempobet

marsbahis

pokerklas

meritking

kayseri escort

?>

gaziantep escort bayan gaziantep escort kayseri escort