Gebze Adem Yavuz Mahallesi’nde 4 kişilik ailenin yaşadığı tek katlı bir evde belediye ekiplerinin yaptığı temizlik çalışması sonucunda 17 kamyon çöp çıkartıldı.
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ’NE YAPILAN ŞİKAYET HAREKETE GEÇİRDİ.
Gebze’nin Adem Yavuz Mahallesinde 4 kişilik bir ailenin yaşadığı evden 17 kamyon çöp çıktı. Alınan bilgilere göre evden kötü kokular gelmesi üzerine mahalle sakinleri durumu Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bildirdi. Eve gelen zabıtaların yaptığı incelemede evin çöp ev olduğu belirlendi. Gebze Kaymakamlığı Hıfzısıhha Müdürlüğü’den de çıkartılan karar doğrultusunda Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Adem Yavuz Mahallesi’nde bulunan tek katlı evi boşaltmaya gitti.
ÇÖPLER ÇIKARTILDI, EV İLAÇLANDI
Koronavinüs dönemindeki sağlık ekiplerinin kıyafetlerini andıran özel kıyafetli ekipler tarafından eve girildi. Evde neredeyse tek kişinin hareket etme alanının daraldığı görülen yerde ekipler içerideki çöpleri çıkartmaya başladı. Çıkartılan çöplerin içinden küçük akvaryumda yaşayan bir balık ile bir kafeste bulunan 1 papağanın da olduğu görüldü. Temizlik sonrasında ev ilaçlandı.
MUHTAR USANMAZ: “VATANDAŞ MEMNUN”
Adem Yavuz Mahallesi Muhtarı Ekrem Usanmaz Gebze Belediyesi’ne yaptıkları şikayet sonrasında yetkililerin harekete geçtiğini ve yapılan temizlikten dolayı memnun kaldıklarını dile getirdi.
![](https://www.gazeteulus.com/wp-content/uploads/2024/05/gebze-zabita-cop-ev-2-1024x679.jpg)
![](https://www.gazeteulus.com/wp-content/uploads/2024/05/gebze-zabtaa-cop-ev3-1024x679.jpg)
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024