Valimiz Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz Hanımefendinin hayata geçirdikleri Gönülden Gönüle projesi Kocaeli’de hız kesmeden devam ediyor.
Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla beraber ihtiyaç ve sorunları çözmeyi, toplumsal değerleri hissettirmeyi amaçlayan projede; şehit yakını, gazi ve gazi ailesi, engelli, hasta, yaşlı, öksüz ve yetim çocuklar ile ekonomik yoksunluk içinde bulunan aileler evlerinde ziyaret edilip, hüzünleri ve acıları paylaşılır, hal ve hatırları sorularak dertleri, sorunları ve talepleri varsa bunlar dinlenerek yerinde görülüp çözülmesi noktasında hassasiyet gösteriliyor. Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan, Çayırova ilçesinde hane ziyaretlerine devam ederek ihtiyaç sahibi 10 ailenin sıkıntılarını dinleyip, durumlarını yerinde inceledi. Kimsesizlerin kimi olmak için yapılan ziyaretler sırasında rastladığı vatandaşlarımızla hasbihal eden, hal ve hatırlarını soran Vali Yardımcısı Ayhan, kendisini heyecanla karşılayan çocuklara da hediyeler vererek ziyaretlerini sonlandırdı.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024