İzmit’te üç kişiyi silahla yaraladığı belirtilen ve daha sonra göz altına alınan bir kişi çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi. Olayla ilgili emniyetten yapılan açıklamada, “11.08.2020 günü İzmit Sanayi Sitesinde meydana gelen ve 3 şahsın yaralanması ile sonuçlanan silahla yaralama olayının faili A.Ü. olay sonrası kullandığı silahla birlikte yakalanarak ve gözaltına alınmıştır. Emniyet Müdürlüğümüzde işlemleri tamamlanan şüpheli şahıs 12.08.2020 günü adli makamlara sevk edildi ve tutuklandı. Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü olarak İlimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir.” denildi.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024