Teröristlerce şehit edilen komando uzman çavuş Polat Özbek’in isminin verildiği yaya üst geçidi kendini bilmez kişilerin boyalı spreyli saldırısına maruz kaldı. Bu görüntü yürekleri sızlattı Çirkinliği ntemizlenmesi için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi başlattı. Kendini bilmez kişi ya da kişiler, şehidimiz Polat Özbek’in adını taşıyan üst geçidin asansörlerine sprey boya ile yazdıkları yazı ve çizimlerle saldırıda bulundu
Gebze’de şehidimiz Komando Uzman Çavuş Polat Özbek’in adını taşıyan yaya üstgeçidine kendini bilmez kişi veya kişiler tarafından verilen zarar nedeniyle maddi hasar yaşandı. Özellikle asansör ve yürüyen merdiven gibi gibi kamuya ait yapılara zarar vermeyi alışkanlık haline getiren kişiler, Barış ve Eskihisar mahallelerinin birbirleriyle bağlantısını sağlayan Şehit Jandarma Komando Uzman Çavuş Polat Özbek yaya üst geçidinin kuzey ve güney asansörlerine sprey boya ile yazdıkları yazı ve garip çizimlerle saldırıda bulundu.
ÇİRKİN GÖRÜNTÜ TEMİZLENECEK
Büyükşehir ekipleri, kabinde ve iç kısımlarda oldukça çirkin görüntüye neden olan yazı ve çizimleri lekeler bırakmadan temizleyerek, asansörü eski temiz haline getirecek. Büyükşehir yetkilileri, yaptıkları akıl almaz hareket ve davranışlar ile hem kamuyu zarara uğratan hem de dezavantajlı grupların günlük yaşamını sıkıntıya sokan kişi ya da kişileri güvenlik kameralarından tespit ederek, haklarında yasal işlem başlatıyor.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024