Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal Gebze Ordulular Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal, Gebze Ordulular Derneği Başkanı Barış Sönmez ve yönetim kurulu ile üyeler tarafından karşılandı. Sönmez bir süre Genel Başkan Uysal ile görüş alışverişinde bulundu. Gazetemize açıklama yapan Gebze Ordulular Derneği Genel Başkanı Sönmez “Derneğimizi ziyaret eden Demokrat parti Genel başkanı Gültekin Uysal, Genel başkan yardımcısı Murat Aydoğdu, Demokrat Parti il başkanı Mustafa Nazlıgül, Büyükşehir belediye başkanı adayı Mehmet Şamil Devrim, Gebze Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Murat Öngelen, Demokrat Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Selim Akgöz ve yönetimi hemşerilerimizle hasbihal edip bizlerle fikir alışverişinde bulundular. Kendilerine ziyaretten dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
![](https://www.gazeteulus.com/wp-content/uploads/2024/03/1c7b3bdf-002d-454d-8e25-9e4c91701f5a-1-1024x462.jpg)
![](https://www.gazeteulus.com/wp-content/uploads/2024/03/76a909f7-5c22-4acc-a824-958699728ef1-462x1024.jpg)
![](https://www.gazeteulus.com/wp-content/uploads/2024/03/e3318407-c10b-4ef3-b503-78a852d9c5b7-1024x461.jpg)
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024