İYİ PARTİ KOCAELİ İL BAŞKANLIĞINDA NÖBET DEĞİŞİKLİĞİ
İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur, İYİ Parti Genel Merkez Yönetim Kademesinde görev alacağından dolayı bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında şu an yürütmekte olduğu İl Başkanlığı görevinden ayrıldığını açıkladı. Yapılan yönetim kurulu toplantısında konuşan Nusret Acur; İlerleyen günlerde Genel Merkezde bir Genel Başkan Yardımcımızın Bölge Koordinatörü olarak atanacağını söyleyerek mevcut görevinden ayrılmak durumunda kaldığını yönetim kuruluna bildirdi. Görev yaptığı süre boyunca birlikte çalıştığı tüm yönetim kurulu üyelerine, İlçe Başkanlarına ve yönetimlerine, Belediye Meclis Üyelerimize, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanlıklarına, Mahalle Başkanlarına ve tüm partililere teşekkür eden Nusret Acur, İYİ Parti için bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla çalışacağını ifade etti.
Ayrıca görev yaptığı süre boyunca kendilerine nezaket gösteren Kocaeli Valimize, İlimizin Milletvekillerine, Belediye Başkanlarımıza, Diğer siyasi partilerimizin il ve ilçe başkanlarına, Kocaeli’nin emektar basın mensuplarına ve tüm Kocaeli halkına şükranlarımı sunuyorum dedi.
İl Başkanı Nusret Acur’un İl Başkanlığından ayrılmasıyla birlikte Kocaeli İl Başkanlığı görevine başka bir ismin çok yakın sürede atanacağı öğrenildi.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024