Türkiye Basketbol 2.Ligi 4.hafta müsabakaları oynandı. Çayırova Belediyesi evinde karşılaştığı Geçit Spor’u 93-57 yenerek namağlup liderliğini sürdürdü.
Çayırova Belediyesi, Türkiye Basketbol 2.Ligi’nde 4. maçlar sonunda puanını 8’e yükselterek zirvedeki yerini korudu. Çayırova Kapalı Spor Salonu’nda oynanan mücadeleye taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Çayırova Belediyesi Başkan Yardımcıları Kenan Tuzcu ve Sadettin Arıkboğa, Özel Kalem Müdürü Aydın Turan, Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK) Başkanı Hasan Akan ve Spor İşleri Müdürü Muhammed Nizamoğlu karşılaşmayı protokol tribününden takip etti. Her geçen hafta oyun gücünü arttırarak daha iyi bir görüntü sergileyen Çayırova temsilcisi seyircisinin de desteğiyle maça hızlı başladı. İlk periyodu Bursa temsilcisi karşısında 31-11 önde tamamlayan yeşil beyazlılar devreyi 45-23 skorla önde bitirdi. Ev sahibi ekip maçın 2. yarısında da hız kesmedi. Final periyoduna 69-42 skorla önde giren Çayırova Belediyesi maçı 93-57 kazandı.Çayırova Belediyesi Türkiye Basketbol 2.Ligi 5.hafta mücadelesinde 9 Aralık Cuma saat 16.00’da deplasmanda Büyük Anadolu Spor ile karşılaşacak.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024