Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz “Gönülden Gönüle” projesi kapsamında Dilovası’nda yaşayan ailelerin misafiri oldu. Kocaeli Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “ Vatandaşlarımızın sosyal refahının arttırılmasını, kimsesizlerin kimi olmayı, Devletin şefkatini yansıtmayı her fırsatta vurgulayan Vali Seddar Yavuz ve kıymetli eşi Selda Yavuz Hanımefendinin bu doğrultuda kurucusu oldukları Gönüldden Gönüle projesi ile ilimiz genelinde yaşlı, engelli, yetim, öksüz, ihtiyaç sahibi hanelerle Şehit aileleri ve Gazilerimize gerçekleştirilen ziyaretlere devam ediliyor. Selda Yavuz Hanımefendi e ziyaretlerine Dilovası’nın Diliskelesi Mahallesinde devam ederek 4 yaşlı, 2 engelli ve 5 ihtiyaç sahibi aile olmak üzere toplam 11 aile ile bir araya geldi. Misafir olduğu evlerde ihtiyaç durumlarını yerinde inceleyen Selda Yavuz Hanımefendi, ailelerin dertleriyle dertlendi, sıkıntı ve taleplerini dinleyerek yapılması gerekenler noktasında sürecin takipçisi olunacağını ifade etti. Sıkıntılarını paylaşan, taleplerini ileten hane sahipleri: “Allah devletimize zeval vermesin. Dualarınız, hizmetleriniz kabul olsun.” diyerek, teşekkür ettiler. Kendilerini sevinçle karşılayan çocuklarla da bir süre sohbet edip, onlara çeşitli armağanlar vererek sevindiren Bayan Yavuz, karşılaştıkları vatandaşlarla da hemhal olup, hal ve hatırlarını sordu.”
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024