Kocaeli Baro Başkanı Avukat Mehmet Gül, Kocaeli Erzurumlular Kültür Ve Dayanışma Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyarette Kocaeli Baro Başkanı avukat Gül’ü Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Ahmet Önal ve yönetim kurulu tarafından karşılandı Ziyarette Vakıf Başkanı Ahmet Önal vakıf çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu. Ziyaretin sonunda misafir Baro Başkanı Avukat Mehmet Gül ‘e Vakıf başkanı Önal tarafından Eğitimci Tarihçi Yazar Muzaffer Taşyürek “Hocamızın Kaleme Aldığı Umudun Yeşerdiği Topraklar” Adlı kitabını takdim edildi. Vakıf başkanı Önal Ziyaretlerinden dolayı Kocaeli baro başkanımız Avukat Mehmet Gül ve yönetimine çok teşekkür ederek çalışmalarında başarılarının devamını dilerim dedi.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024