Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Darıcamerkezli Marmara Iğdır Dernekler Federasyonunu ziyaret etti. Federasyonun Darıca’daki merkezinde yapılan ziyarette, başkan Nihat Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kaymakam Kara, federasyonun geçtiğimiz günlerde yapılan yeni kongresinin hayırlı olmasını diledi. Federasyon yönetim kurulu üyeleri ile teker teker tanışan ve ne iş yaptıklarını soran Kaymakam Kara, Nihat Yıldırım ve arkadaşlarına başarı dileklerini iletti. Darıca ve Iğdır üzerine çeşitli sohbetlerin edildiği ziyaretin en önemli konusu ise kayısı oldu. Kendisi de Malatyalı olan Kaymakam Kara, Iğdır Kayısısın da çok kaliteli olduğuna dikkat çekti. Federasyon Başkanı Nihat Yıldırım, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Mayıs veya Haziran aylarında yapmayı planladıkları kayısı festivaline Kaymakam Yüksel Kara’yı da davet etti. Kaymakam Yüksel Kara da her bölgenin kendi kültürünü yaşatmasının önemine dikkat çekerek, Başkan Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. Samimi bir havada son bulan ziyaret, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafları ile sone erdi.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024