Başkan Demir ve yönetimi istifa etti
İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Uğur Demir ve yönetimi görevinden istifa etti. İyi Parti’nin çeşitli kademelerinde yer alan ve yaklaşık bir yıldır Gebze İlçe Başkanı olarak görev yapan Uğur Demir, işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek görevinden istifa etti. Demir’in istifasıyla parti yönetimi de düşmüş oldu. Demir, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla istifasını böyle duyurdu: “Kamuoyuna duyurulur. Yaklaşık 1 yıldır İyi Parti Gebze İlçe Başkanlığı görevinden işlerimin yoğunluğu nedeniyle istifa ediyorum. Beni bu göreve layık gören ve bu süreçte destekleriyle beni yalnız bırakmayan İl Başkanımız Sn. Nusret Acur’a, Milletvekilimiz Sn. Lütfü Türkkan’a ve ilçe yöneticilerimize teşekkür eder bundan sonra görev alacak arkadaşlara başarılar dilerim.”
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024