Dilovası Belediyesi tarafından geçtiğimiz ay Tavşancıl Kapalı Yüzme Havuzu ve Köy Çocuk projesi bünyesinde açılan çocuklara yönelik müzik kursları eğitimlere başladı.
Tavşancıl Kapalı Yüzme Havuzu üzerinde kurulu bulunan Köy Çocuk eğitim yuvasında ve Dilovası kültür merkezinde eğitime başlayan müzik kurslarında başlangıçta gitar ve saz eğitimleri verilecek. 10 yaş üzeri çocukların eğitim göreceği müzik kurslarına kayıt yaptırmak isteyen veliler başvurularını Dilovası Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne yapabilecekler. Müzik eğitimleri akşam 6 ile 8 saatleri arasında gerçekleşecek.Dilovası Belediyesi ilçede ki müzik eğitimlerinin artırılması ve çocukların müziğe yönlendirilmesi için haftanın belirli günlerinde okullarda da müzik eğitimlerine başlıyor.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024