![](https://www.gazeteulus.com/wp-content/uploads/2024/05/trabzonlularyonetimi-1-1024x576.jpg)
Gebze Trabzonlular Derneği yarın yapılacak olan olağan kongrede yeni yönetim kurulunu belirleyecek.
Yarınki kongrede iki listenin yarışacağı seçimde üyelerin yoğun bir şekilde katılacağı bekleniyor. Mevcut başkan Cemal Koçyiğit ve diğer başkan adayı Abdülkadir Ayar’ın yarışacağı seçimde Cemal Koçyiğit’in listesine kazanması favori gözüyle bakılıyor. Cemal Koçyiğit’in listesinde Gebze’de önde gelen iş insanı, eğitimci, gazeteci, esnaf bulunuyor. Gebze Trabzonlular Derneği Başkanı Cemal Koçyiğit’in listesindeki isimler Gebze’yi yönetecek kapasitede olduğu konuşuluyor. Cemal Koçyiğit’in başkanlığındaki liste şu isimlerden oluşuyor: Cemal Koçyiğit (iş insanı), Yakup Uzun (gazeteci), Akif Bal ( iş insanı), Muzaffer Çapkın ( eğitimci), Halit Altuntaş ( işinsanı), İsmail Ayar ( iş insanı), Hasan Kurşun ( esnaf), Osman Beşiroğlu (dişçi), Rumeysa Kadı ( avukat), Yunus Avcı ( turizmci), Ahmet Kadı ( CHP Gebze Belediye Meclis Üyesi), Köksal Akyazı ( eğitimci), Mehmet Altınalan ( iş insanı), Yusuf Özkay ( müteahhit), Haluk Öztekin (eğitimci), Mahmut Aşıkoğlu (Milli Eğitim Şube Müdürü), Ali Uzuner ( iş insanı), Hasan Ali İmamoğlu ( galerici), Samet Ayar ( müteahhit), Çiğdem Aydın (esnaf), Fikret Tonyalı ( eğitimci), Cevat Karaman (Tatlıkuyu Mahalle Muhtarı), Suat Malkoç ( iş insanı) . Ercan Karataş (doktor)
Halil İbrahim Kadıoğlu’nun vefatından sonra yönetim kurulu tarafından dernek başkanı seçilen Cemal Koçyiğit döneminde Gebze Trabzonlular Derneği 64 öğrenciye burs, Hatay Hassa’da bin 500 kişiye iftar yemeği, Deprem döneminde AFAD’a yönetim cebinden yüksek meblağda nakdi yardım üyelere gemi ile Adalar Turu, Trabzon’un Kurtuluşu ve şehitleri Anma Muhteşem Programı , Hünkar Çayırı’nda geçtiğimiz yaz yapılan piknik töreninde Trabzonspor’un efsane futbolcusu Yattara’nın konuşmaları Türkiye’nin gündeminde yer bulmuştu. Başkan adayı Cemal Koçyiğit yaptığı açıklamada yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Önceliğimiz Trabzonlular Derneği’ne yeni bir tesis kazandırmak. Seçildiğimiz takdirde tesis kazandırmak için gece gündüz çalışacağımızın sözünü veriyorum, üyelerimize. Tüm üyelerimizi 18 Mayıs Cumartesi günü oyunu kullanmaya dernek binamıza davet ediyoruz” diye konuştu.
![](https://www.gazeteulus.com/wp-content/uploads/2024/05/trbzonnnn-1024x399.jpg)
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024