Gebze Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit Gebze Çözüm Kolejine bir ziyaret gerçekleştirdi. Kaymakam Özyiğit’i Gebze Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Taşlı, Okul Müdürü Muharrem Çiftçi ve Müdür Yardımcısı Osman Karadaş karşıladı. Ziyarette eğitime dair konular konuşulurken Kaymakam Bey, okulun eğitim uygulamaları konusunda bilgi aldı. Gebze Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Taşlı, öğrencilerinin yaptığı çalışmalardan bahsetti. Kaymakam Bey, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirirken özellikle yaşanan deprem olayından dolayı misafir öğrenci kabul eden ve ilk günden itibaren yardım faaliyetinde bulunan Gebze Çözüm Kolejine teşekkürlerini iletti. Yönetim Kurulu Başkanı Taşlı ise Gebze Kaymakamı Özyiğit’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret esnasında kendisine takdim edilen çiçeği kabul eden Kaymakam Bey, öğrenci ve öğretmenlerle de sohbet etti. Öğrencilere gelecekte neler yapmak istediklerini soran Kaymakam Bey, kariyer planlaması konusunda öğrencilere bilgiler verdi. Gebze Kaymakamı son olarak okul fuaye alanında bulunan “18 Mart Çanakkale Zaferi” sergisini de kulüp öğrencileri ve danışman öğretmenleri ile birlikte gezdi.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024