Yapımı tamamlanan ve kısa bir süre içinde hizmete açılacak olan Çayırova Belediyesi Engelliler Merkezi’nin kullanımı ve işletmesi ile ilgili Çayırova Kaymakamlığı, Çayırova Belediyesi ve Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında ortak protokol imzalandı.
Çayırova’da engelleri ortadan kaldırmak ve özel bireylerin yaşamını kolaylaştırmak adına birçok projeyi hayata geçiren Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova Kaymakamlığı ve Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile önemli bir protokole imza attı. Çayırova Kaymakamlığı, Çayırova Belediyesi ve Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Başkan Çiftçi’nin ilçeye kazandırdığı Engelliler Merkezi’nin kullanımı ve işletilmesiyle ilgili ortak protokol oluşturdu. Çayırova Kaymakamlığı’nda gerçekleşen protokol imza töreninde Çayırova Kaymakamı Ahmet Önal, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç katılım sağladı. Protokol hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Çiftçi, “Çayırova’mızda yaşayan özel bireylerimizin gündelik hayatını kolaylaştırmak ve sosyal hayata katmak için yapımını tamamladığımız Engelliler Merkezi’mizin kullanımı ve işletmesi ile ilgili ortak protokolünü, İlçe Kaymakamımız Ahmet Önal ve Milli Eğitim Müdürümüz Azmi Tunç ile birlikte imzaladık, hayırlı uğurlu olsun” dedi.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024