Darıca Bayramoğlu’nda gece yarısı bir kedi sokakta yaşayan köpek sürüsü tarafından parçalandı. Sosyal medya mecralarında paylaşılan güvenlik kamerasına yansıyan görüntüde Darıca’nın Bayramoğlu Mahallesi’nde 19 Nisan 2024 tarihinde saat 05.00 sularında sokaktaki bir kedi görüntülerde ilk önce 5 tane olduğu sonra 7 ye kadar çıktığı belirlenen köpekler tarafından parçalandı. Sosyal medyaya yansıyan güvenlik kamerası görüntüsünde köpekler sabah saat 05.00 sularında bir kediye saldırıyor. Ancak, kedi kaçmaya çalışsa da nafile… Bir duvarın üstüne çıksa da kedi ne yazık ki saldırgan köpekler kediyi dişleriyle parçalıyor. Bir süre sonra kedinin hareketsiz kalmasından sonra köpekler uzaklaşıyor. Mahalle sakinleri saldırganlık yapan başıboş köpeklere karşı önlem alınmasını istedi.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024