31 Mart yerel seçimlerinde Dilovası Belediye Başkanlığı için CHP’nin tek aday adayı olan Fethi Aras partisinin Darıca’dan Yakup Törk’ü getirip aday yapmasından sonra beraberindekilerle CHP’den istifa ederek AK Parti’ye katıldı.
AK PARTİ ROZETLERİ ŞEKER VE ÖMEROĞLU’NDAN…
CHP Dilovası Belediye Başkan Aday Adayı Fethi Aras ile beraberindeki Dırbaz, Sarıbuğa, Başboğa ve Erdem Aileleri AK Parti’ye katıldılar. Aras ve beraberindekilerin rozetlerini AK Parti MKYK üyesi İlyas Şeker ve Dilovası Belediye Başkan adayı Ramazan Ömeroğlu taktı.
31 Mart yerel seçimleri öncesi CHP Dilovası Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulunan ancak daha sonra CHP Genel Merkezince Darıca’dan Yakup Törk’ün Dilovası’ndan aday gösterilmesi sonrası tepki göstererek CHP’den istifa ettiğini açıklayan Fethi Aras önceki gün Dizbaz, Sarıbuğa, Başboğa ve Erdem aileleriyle birlikte AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatına gelerek AK Parti’ye katıldıklarını açıkladılar.
ÖMMEROĞLU: “DİLOVASI KARARINI VERMİŞ”
AK Parti MKYK üyesi İlyas Şeker, AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Ramazan Ömeroğlu ve AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım tarafından karşılanan Fethi Aras ve beraberinde ki ailelere İlyas Şeker, Ramazan Ömeroğlu ve İlhan Yıldırım tarafından AK Parti rozetleri takıldı. Rozet takma töreninde konuşan Ömeroğlu “31 Mart seçimlerine çok az kaldı ama Dilovası kararını vermiş görünüyor. Bu ne güzel coşku, bu ne güzel kalabalık. Partimize gösterilen bu ilgi alaka 31 Marttaki zaferin habercisidir. 31 Mart seçimlerinde Dilovamızın kazanacağı bir zafere doğru koşuyoruz. Biz çok mutluyuz, huzurluyuz. Vatandaşlarımızın bu samimi destekleri, teveccühleri bizim moralimizi daha da artırıyor. İnşallah Dilovası kazanacak ve hiç kimse kaybetmeyecek.” diye konuştu. MKYK Üyesi İlyas Şeker’de partilerine katılan ailelere teşekkür ederek ülkemiz ve Dilovası için hayırlı olmasını diledi.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024