Çayırova Belediyesi ve Çayırova Kaymakamlığının deprem bölgesi için başlattığı yardım kampanyasında vatandaşlardan toplanan malzemeler TIR’la yola çıktı. Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilde meydana gelen ve ülkemizi yasa boğan yüzyılın depreminin acısını yüreğinde hisseden Çayırova halkı, belediye ve kaymakamlığın başlattığı yardım kampanyasına koştu. Deprem sonrası bölgeye arama kurtarma timi gönderen ve akabinde yardım kampanyası başlatan Çayırova Belediyesi, vatandaşların akın ettiği yardım kampanyasında toplanan malzemeleri belediye personeli ve gönüllü vatandaşlarında yardımıyla guruplara ayırarak koli haline getirdi. Geç vakitlerine kadar vatandaşlardan belediyeye ulaşan yardım malzemeleri, Sosyal İşleri müdürlüğü deposunda sabaha kadar süren hummalı bir çalışma ile ayrıştırılarak kolilendi. İçinde çocuk bezi, kışlık kıyafet ve suyun bulunduğu yardım TIR’ı deprem bölgesine gitmek üzere yola çıktı.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024