Hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlar başta olmak üzere 7’den 70’e kentte yaşayan herkesin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, inşa ettiği yürüyen merdivenlerle asansörlerin bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Enerji, Aydınlatma ve Mekanik İşler Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, planlı bakım kapsamında D-100 Karayolunun İzmit geçişi üzerinde bulunan Mimar Sinan Üst Geçidi’nde orta yürüyen merdivenleri bakıma aldı.
10 GÜN KAPALI OLACAK
Planlı bakım doğrultusunda güvenlik sensörü, basamak ve ray yenileme çalışması yapacak olan Büyükşehir ekipleri, geçidin orta kısmındaki yürüyen merdivenlerin yaklaşık 10 gün süre ile kullanıma kapalı olacağını duyurdu. Ekiplerin bölgedeki çalışmaları yoğun bir şekilde sürüyor.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024