Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Güzide Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan’a merkezde sürdürülen eğitim faaliyetler hakkında bilgi verdi. Merkezi oldukça beğenen Erdoğan da Başkan Büyükgöz’ü tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi
Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan, Gebze Belediyesi Güzide Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı ve Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan, İstanbul’da gerçekleştirilecek 12. Fetih Kupası için Gebze Tarihi Hünkar Çayırı’nda düzenlenen lansman toplantısına katıldı. Okçular Vakfı Başkanı Haydar Ali Yıldız ve beraberindeki heyetle düzenlenen tanıtım toplantısının ardından Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün davetlisi olarak ziyaret ettiği Güzide Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu.
ERDOĞAN GÜZİDE GENÇLİĞİ ÇOK BEĞENDİ
Gebzeli gençlerin yoğun olarak kullandığı Güzide Gençlik Merkezi hakkında, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı ve Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan’a merkezde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, ziyaretinden ötürü Erdoğan’a teşekkür etti. Çalışmalar ve eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldığı Güzide Gençlik Merkezi’ni oldukça beğenen Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan, Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve ekibini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. KBB Başkan Vekili Hasan Soba, Okçular Vakfı Başkanı Haydar Ali Yıldız ve beraberindeki heyetinde katıldığı ziyaret, merkezde eğitim gören gençler ve görevlilerle hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.
![](https://www.gazeteulus.com/wp-content/uploads/2024/05/3b9bfead-e221-416f-857c-9f4acfa9bcfd-1024x491.jpg)
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024