Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Uganda Meclis Başkanı Balımwezo Ronald, Wakiso şehri Belediye Başkanı Matiya Lwanka Bwanika ve beraberindeki heyeti ağırladı.
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi Uganda heyetini kabul etti. Uganda Meclis Başkanı Balımwezo Ronald, Wakiso şehri Belediye Başkanı Matiya Lwanka Bwanika ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Başkan Çiftçi, Çayırova’yı tanıttı ve kente yapılan hizmetler ve belediyecilikle ilgili bilgiler verdi. Şehri ve belediyenin yaptığı projeleri anlatan videoyu izleyen Uganda heyeti, Türkiye’deki hizmet anlayışını beğendiklerini ve çalışmaları yakından takip etmek istediklerini belirtti. Çayırova’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren heyet, misafirperverliklerinden dolayı Başkan Çiftçi’ye teşekkür ettiler. Türkiye’de özellikle son 20 yılda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde önemli çalışmalar yapıldığının altını çizen Başkan Çiftçi, kente dair ve belediyecilik noktasında bilgi ve tecrübelerini aktardığı heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Çiftçi, görüşme sonrası hatıra fotoğrafı çektirdiği misafirlerine hediye takdiminde bulundu.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024