Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebzeli hacı adaylarını kutsal topraklara uğurladı.
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, düzenlenen törenle hacı adaylarını kutsal topraklara uğurladı. Hac görevlerini yerine getirmek için yola çıkan hemşerilerini bu önemli ve güzel günlerinde yalnız bırakmayan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, hacı adayları ve aileleriyle sohbet etti.
Törende kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Her şey nasip işi… Bu yolculuğu belki on yıl, on üç yıl bekleyenler var ama nasip bugünmüş. Rabbimiz sizleri çağırdı sizler de yolcu oldunuz.
150 HACI ADAYI KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANDI
Rabbim niyetlerinizi dualarınızı kabul etsin inşallah. Bizlerden Kabe-i Şerif’e ve Resullah’a selam götürün. Sizlerden ricamız, Gazze’ye dua edin. İslam aleminin, müminlerin birliği ve beraberliği için dua edelim. İnşallah mebrur olan hac ile sağ salim ailelerimize vatanımıza dönmeyi rabbim nasip etsin. Sağlık sıhhat içerisinde bu seyahati tamamlamanızı yüce rabbimden niyaz ediyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah” ifadelerini kullandı. Törenin sonunda 150 Gebzeli hacı adayı, 4 otobüsle hac vazifelerini yerine getirmek için kutsal topraklara doğru yola çıktı.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024