Göreve geldiği günden bugüne ‘Darıca için canla başla’ sloganıyla söz verdiği birçok projeyi hayata geçiren Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, düzenleyeceği tanıtım toplantısında yapılan çalışmaları anlatacak. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirdiği eser ve hizmetleri kamuoyu ile paylaşacak. Cumartesi günü saat 13.30’da Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenecek “Söz verdik birlikte başardık” adlı tanıtım toplantısına bölge protokolü ile birlikte sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve basın kuruluşları ile vatandaşlar davet edildi. Oldukça yoğun bir katılımın olması beklenen toplantıda Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, görev süresi boyunca yaptığı çalışmaları kamuoyuyla paylaşacak. Darıcalıları da toplantıya davet eden Başkan Muzaffer Bıyık, “Rabbime hamdolsun vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerin birçoğunu yerine getirmenin gururunu yaşıyorum. Çok şükür ki heybemiz dolu. Bugüne kadar Darıca’ya değer katan sayısız eser ve projeyi vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Cumartesi günü kamuoyuyla paylaşacağımız tanıtım toplantısına tüm hemşerilerimizi davet ediyorum” diye konuştu.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024