Gebze kamuoyunun yakından tanıdığı Aykut Ulu, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Gebze Belediyesi Meclis Üyesi aday adayı oldu. Gebze Belediyesi meclis üyeliği için MHP Gebze İlçe Başkanlığına giderek aday adaylığı başvurusunda bulunan Ulu, “MHP Gebze İlçe Başkanı Ali Yalsız’la görüşerek Gebze Belediyesi meclis üyeliği için resmi başvurumuzu yaptık. Önümüzdeki süreçte Gebze halkına hizmet etmek için biz de varız dedik. Başkan Yalsız’a ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Yalsız başvuru sonrası yaptığı açıklamada, “Değerli mensuplarımızdan Sn. Aykut Ulu, MHP Gebze İlçe Başkanlığımıza 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Gebze Belediyesi Meclis Üyeliği Aday Adaylığı için başvuru yapmıştır. Hayırlı olsun, başarılar dileriz.” ifadelerini kullandı.
- Kanko, Vatandaşın SEDAŞ İsyanını Meclise Taşıdı! - 25 Temmuz 2024
- Bıçaklanan bekçinin son durumu belli oldu… - 25 Temmuz 2024
- Vali Aktaş, başkan Büyükgöz’ü ağırladı - 25 Temmuz 2024
- MHP Gebze İlçe Teşkilatı basınla buluşarak çalışmalarını paylaştı - 25 Temmuz 2024
- KOGACE BİK’in Kocaeli şubesinin kapatılmasına tepkili - 24 Temmuz 2024
- Kemal Memiş dualarla uğurlandı… - 23 Temmuz 2024
- GTO’nun yeni genel sekreteri Aydemir - 23 Temmuz 2024
- SEDAŞ’ın trafosu patladı - 23 Temmuz 2024
- Kocaeli Müftüsü Sönmezoğlu, Erzurumlular Vakfı Başkanı Önal’ı ağırladı. - 23 Temmuz 2024
- Kemal Memiş’den acı haber…. - 23 Temmuz 2024